Dziś jest poniedziałek, 23 maj 2022. Imieniny: Iwony, Emilii

Ogłoszenia duszpasterskie 20.03.2022

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę przed Mszą św. o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które w tym roku wygłosi ks. Jarosław Grybko, proboszcz z Niekłończycy.

3. W piątek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00, podczas których będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

4. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się oraz kartki świąteczne, świece i baranki na stół wielkanocny.

7. Dzisiaj odbywa się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez naszych parafian jako pomoc dla Ukrainy.

8. Nadal można przygotować Paczkę dla Ukrainy. Kartki z listą produktów są dostępne w zakrystii oraz na stronie internetowej.

9. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz