Dziś jest piątek, 27 listopad 2020. Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza

Ogłoszenia duszpasterskie 20.05.2018

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. W czasie nabożeństw odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek 21 maja przypada uroczystość NMP Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. w tych dniach będą sprawowane o godz. 7:00 i 18:00. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Trójcy Świętej.

3. W sobotę o godz. 9:00 zapraszamy na spowiedź dzieci rocznicowe.

4. W sobotę zapraszam na Mszę św. o godz. 18:00 przed figurą Matki Bożej Strażniczki Wiary. Po Mszy św. spotkanie z Patrycją Talbot wizjonerką z Ekwadoru

5. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11:00 i 12:30 do I Komunii św. przystąpiło 82. dzieci ze szkoły podstawowej. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 12:00 dzieci ze społecznej szkoły podstawowej STO przystąpią pierwszy raz do Komunii św., a w niedzielę o godz. 12:30 dzieci przeżywać będą rocznicę I Komunii św.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca. W sprzedaży są również książki pt. „Jak to naprawdę z Mikołajem było” oraz miód z pasieki z Czaplina Małego k/Cerkwicy.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz