Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020

XXV Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Zapraszamy dzieci na Mszę św. niedzielną o godz. 12:30, a młodzież o godz. 18:00. Za tydzień w czasie Mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie różańców. Każdego, kto chciałby śpiewać w scholi dziecięcej zapraszamy na plebanię na próby w niedziele o godz. 11:00.

3. W poniedziałek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie młodzież z klas 7 i 8 wraz z rodzicami.

4. Jutro przypada święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, zapraszam na Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

5. Środowisko Szkoły Nowej Ewangelizacji w Szczecinie w dniach 9-11 października zaprasza na Kurs Nowe Życie – Rekolekcje inne niż wszystkie. Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na swoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Zachęcamy, by odkryć żywą wiarę i relację z Jezusem. Szczegóły na plakatach i na stronie www.sneszczecin.pl.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz Miłujcie się. Dostępne są również miody: rzepakowy i akacjowy z Mieszkowic.

8. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek na KUL i WT US. Za tydzień prowadzona będzie zbiórka do puszek na utrzymanie placówek katolickich w Ziemi Świętej.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz