Dziś jest niedziela, 5 luty 2023. Imieniny: Agaty, Adelajdy

Ogłoszenia duszpasterskie 20.11.2022

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. W poniedziałek o godz. 17:30 zakończymy modlitwę wypominkową. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litania do św. Mikołaja, w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek o godz. 18:30 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 16:30.

3. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

4. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się kiermasz wieńców i ozdób adwentowych, przygotowanych przez młodzież WTZ z Gorzkowa koło Mieszkowic.

5. W tym tygodniu obchodzimy Tydzień Słowa Bożego.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Gościa Niedzielnego Extra z dodatkiem o św. Faustynie i Małego Gościa Niedzielnego. Dostępne są również miody z Mieszkowic i kalendarze misyjne. W sprzedaży są też książki autorstwa o. Augustyna Lewandowskiego pt. „Smakując życie”.

8. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz