Dziś jest poniedziałek, 25 styczeń 2021. Imieniny: Tatiany, Miłosza

Ogłoszenia duszpasterskie 20.12.2020

IV Niedziela Adwentu

1. Trwa Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie do środy o godz. 18:00 oraz na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Osoby, które chciałyby skorzystać ze spowiedzi zapraszamy w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 17:30.

3. W środę wieczorem dostępne będzie w kościele Betlejemskie Światełko Pokoju, które można będzie zabrać do domów i postawić na stole wigilijnym.

4. W piątek obchodzimy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Rozpoczniemy ją w czwartek Mszami św. pasterskimi odprawionymi o godz. 22:00 i 24:00, następne Msze św. w piątek i sobotę jak w każdą niedzielę. Msza św. chrzcielna w pierwszy i drugi dzień świąt o godz. 12:30. W czwartek Msza św. o godz. 9:00 – nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00

5. W sobotę przypada święto św. Szczepana. Przyszła niedziela zwana jest Niedzielą Świętej Rodziny – będzie możliwość odnowienia ślubów przez małżonków

6. W środę o godz. 9:00 Msza św. pogrzebowa śp. Zofii Hincyngier z ul. Rugiańskiej. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz świece Caritas, kartki świąteczne i kalendarze. W zakrystii nadal dostępne są opłatki.

9. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z WTZ z Goszkowa/Mieszkowic.

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz