Dziś jest czwartek, 4 marzec 2021. Imieniny: Kazimierza, Łucji

Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Rozpoczęliśmy Wielki Post. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się mierzenie alb dla dzieci pierwszokomunijnych.

3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klas 4.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępne są również kalendarze misyjne, płyty zespołu TGD, książki o św. Józefie oraz książka Pawła Milcarka „Polska Chrześcijańska Kamienie Milowe”.

6. Za tydzień przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka Ad Gentes na pomoc misjom katolickim.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz