Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020. Imieniny: Lukrecji, Weroniki

Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2020

XII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy świętej o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 17:30. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na próbę dzieci z STO mające przystąpić do I Komunii świętej.

3. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 11:00 do I Komunii przystąpią dzieci z STO, a o godz. 12:30 kolejne dzieci z naszej parafii.

4. W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00.

5. We wtorek o godz. 11:30 Msza św. pogrzebowa śp. Jana Kisielewicza z ul. Rugiańskiej. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

6. W sobotę w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba w Szczecinie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga podczas Uroczystej Mszy Świętej o godz. 10.00 udzieli święceń kapłańskich ośmiu diakonom, miedzy innemu diakonowi Jakubowi Rogowskiemu, który w ostatnich miesiącach służył nam pomocą. Podczas tej liturgii odbędą się także obchody 48. rocznicy ustanowienia Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Dostępny jest miód z Mieszkowic.

9. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek Caritas na rzecz letniego wypoczynku dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią.

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz