Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020. Imieniny: Lukrecji, Weroniki

Ogłoszenia duszpasterskie 22.03.2020

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej, w niedziele na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.

2. Zachęcamy do odmawiania różańca codziennie o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii koronowirusa. Transmisja prowadzona jest w telewizji Trwam o godz. 20:20.

3. We wtorek o godz. 14:15 pogrzeb śp. Haliny Rackiej z ul. Tomaszowskiej. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. W środę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00, podczas których będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, dostępne są również świece i baranki na stół wielkanocny oraz kartki świąteczne.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz