Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019

XXV Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W sobotę w ramach akcji modlitewnej „Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata” przed kościołem o godz. 15:00 wspólnie odmówimy koronkę.

3. W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy na spotkanie ministrantów.

4. Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 26-28 września. Trasa wiedzie przez Strzelno, Kruszwicę, Licheń, Kazimierz Biskupi, Bieniszew do Częstochowy. Wyjazd rano 26 września o godz. 6:00. Koszt wyjazdu z noclegami i wyżywieniem 350 zł. Są jeszcze wolne miejsca Zapisy w zakrystii. Spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W dniach 27-29 września w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej odbędzie się X Triduum ku czci Świętych Aniołów. Więcej informacji w gablocie. Zachęcamy do udziału.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się. Jest tez do nabycia miód spadziowo-ziołowy z Czaplina Małego k/Cerkwicy.

8. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek na KUL i WT US.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz