Dziś jest czwartek, 6 maj 2021. Imieniny: Judyty, Juranda

Ogłoszenia duszpasterskie 23.02.2020

VII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, po niej na spotkanie rodziców dzieci rocznicowych.

3. W poniedziałek o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa śp. Józefa Hutek z ul. Golisza. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, którą rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Zapraszam na Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 16:30 i 18:00, w czasie których głowy nasze na znak wejścia w czas pokuty i umartwienia zostaną posypane popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00

5. W Środę Popielcową rozpoczniemy rekolekcje parafialne, które w tym roku wygłosi ks. Dominik Chmielewski. Szczegóły dostępne są w gablocie i na stronie parafialnej.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz