Dziś jest wtorek, 22 czerwiec 2021. Imieniny: Pauliny, Flawiusza

Ogłoszenia duszpasterskie 23.05.2021

Zesłanie Ducha Świętego

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. W ciągu tygodnia odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek przypada uroczystość NMP Matki Kościoła Msze św. o godz. 7:00, 17:00 i 18:00. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

3. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 10:00, 11:30 i 13:00 do I Komunii św. przystąpią dzieci z STO.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Do nabycia jest również płyta „I żyli długo i w Szczecinie” wydana przez Filharmonię w Szczecinie.

6. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz