Dziś jest poniedziałek, 10 sierpień 2020. Imieniny: Borysa, Filomeny

Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2019

XII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odbywać się będą od poniedziałku do soboty po Mszach św. o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 17:30. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy również: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. wieczorną odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Msze św. w tych dniach o godz. 7:00 i 18:00. Natomiast w sobotę obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. tego dnia o godz. 9:00 i 18:00. Zgodnie z tradycją w uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła złożyć można ofiarę na tzw. Świętopietrze.

3. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępne są już tegoroczne miody wielokwiatowe z Mieszkowic.

6. Dzisiaj i za tydzień przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek Caritas na rzecz letniego wypoczynku dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz