Dziś jest wtorek, 21 maj 2024. Imieniny: Kryspina, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie 23.08.2020

XXI Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek przypada święto św. Bartłomieja apostoła, Msze św. o godz. 7:00, 17:00 i 18:00. W środę obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej, Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.

3. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. pogrzebowa śp. Danuty Połoszynowicz z ul. Komuny Paryskiej, a w środę o godz. 10:30 Msza św. pogrzebowa śp. Józefa Bieli z ul. Rugiańskiej. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. Komunikaty Kurii Metropolitalnej.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Miłujcie się.

7. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek Caritas na pomoc dla Libanu.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz