Dziś jest czwartek, 4 marzec 2021. Imieniny: Kazimierza, Łucji

Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021

III Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek przypada święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00.

3. W środę o godz. 10:00 Msza św. pogrzebowa śp. Marianny Mitury z ul. Willowej. Również o godz. 10:00 odbędzie się pogrzeb śp. Henryka Moszyńskiego z ul. Rugiańskiej Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Dostępne są również kalendarze misyjne, płyty zespołu TGD i książki o św. Józefie.

6. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek Caritas na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz