Dziś jest piątek, 15 styczeń 2021. Imieniny: Domosława, Makarego

Ogłoszenia duszpasterskie 24.05.2020

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Zgodnie z rozporządzeniem w nabożeństwach w naszym kościele będzie mogło uczestniczyć 60 osób.

3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 16:00 odbędą się pierwsze bierzmowania w naszej parafii. Kolejne będą odbywać się we wtorek, czwartek i sobotę. Na stronie internetowej www.mikolaj.szczecin.pl znajdują się szczegółowe informacje na temat terminów bierzmowań i spowiedzi przed sakramentem.

4. W sobotę o godz. 11:30 i 13:00 odbędą się kolejne Msze św. pierwszokomunijne.

5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do tego czasu trwamy na nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Zachęcamy do odmawiania różańca codziennie o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii koronowirusa. Transmisja prowadzona jest w telewizji Trwam o godz. 20:20.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz