Dziś jest wtorek, 19 styczeń 2021. Imieniny: Henryka, Mariusza

Ogłoszenia duszpasterskie 24.11.2019

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. W czwartek o godz. 17:30 zakończymy modlitwę wypominkową. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. We wtorek o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast środę o godz. 18:30 spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy dzieciom książeczki.

3. W sobotę przypada święto św. Andrzeja. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00.

4. Za tydzień, w I niedzielę Adwentu, rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które przygotowują nas nie tylko do świąt Bożego Narodzenia, ale też do odpustu parafialnego. W tym roku poprowadzi je ks. Marcin Szczodry.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się. Są też do nabycia miody z Czaplina Małego k/Cerkwicy.

7. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się kiermasz wieńców i ozdób adwentowych, przygotowanych przez młodzież WTZ z Gorzkowa koło Mieszkowic.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz