Dziś jest wtorek, 22 czerwiec 2021. Imieniny: Pauliny, Flawiusza

Ogłoszenia duszpasterskie 25.04.2021

IV Niedziela Wielkanocna

1. W ciągu tygodnia odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się drugie mierzenie alb dzieci pierwszokomunijnych.

3. W środę o godz. 16:30 zapraszamy na spotkanie dzieci pierwszokomunijne z klas 4.

4. W czwartek przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę 1 maja Msze św. o godz. 9:00, 16:30 i 18:00.

5. W sobotę przypada I sobota miesiąca. O godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

6. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Do nabycia jest również płyta „I żyli długo i w Szczecinie” wydana przez Filharmonię w Szczecinie.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz