Dziś jest czwartek, 18 kwiecień 2024. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020

XXX Niedziela zwykła

1. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do soboty o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne młodzież z klas 7.

3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

4. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Są już dostępne kartki na wypominki. Proszę pamiętać o dopisaniu nazwy ulicy i numeru klatki, abyśmy mogli zawiadamiać o terminie tej modlitwy. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na wyposażenie plebanii.

5. Za tydzień przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę.

6. Komunikaty Kurii Metropolitalnej.

7. Dzisiaj w ramach Dnia Misyjnego gościmy ojca misjonarza Sebastiana Stasiaka, który głosi kazania oraz rozprowadza kalendarze misyjne Ojców Oblatów.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

9. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępne są również miody wielokwiatowe i nawłociowe z Czaplina Małego k. Cerkwicy.

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz