Dziś jest piątek, 6 grudzień 2019. Imieniny: Mikołaja, Jaremy

Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. W środę zakończymy modlitwę wypominkową trwającą codziennie o godz. 17:30. Dzisiaj uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata tą uroczystością kończymy rok kościelny. Ksiądz proboszcz ze Skolwina zaprasza na Mszę św. odpustową o godz. 12:00.

2. Dzisiaj o godz. 16:00 zapraszamy na Akademię Patriotyczną wystawioną przez uczniów SP 18 pt. „Nie rzucim ziemi, wiary, ni polskiej mowy…”.

3. We wtorek o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Annę Maczkiewicz z ul Rugiańskiej 12. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy Tydzień Słowa Bożego. Zapraszamy chętnych na spotkanie biblijne na plebanii we wtorek po Mszy św. o godz. 18:00.

5. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Od godz. 8:30 odwiedziny chorych w domach z Komunią św., a po Mszy św. sprawowanej w intencji Żywego Różańca nabożeństwo wynagradzające i zmiana tajemnic różańcowych.

6. We wtorek o godz. 9:00 zapraszamy chętnych do pomocy przy sprzątaniu terenu wokół kościoła.

7. Za tydzień, w I niedzielę Adwentu, rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które w tym roku poprowadzi o. Augustyn Lewandowski – trynitarz.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

9. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa. Nabyć można również kalendarze na 2019 rok oraz książka o św. Mikołaju. W sprzedaży są również miody z Mieszkowic.

10. Dzisiaj odbywa się kiermasz wieńców adwentowych wykonanych przez młodzież z warsztatów terapii zajęciowej z Gorzkowa k. Mieszkowic.

11. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz