Dziś jest czwartek, 4 czerwiec 2020. Imieniny: Franciszka, Karola

Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2019

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

1. W święta Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane jak w każdą niedzielę, tj. o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00. Zgodnie z tradycją taca z drugiego dnia świąt, 26 grudnia, w całości zostanie przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

2. Dziękuję Paniom, Panom i dzieciom za przygotowanie dekoracji świątecznej. Dziękuję Paniom za przygotowanie bielizny ołtarzowej i kielichowej. Dziękuję księdzu Grzegorzowi i Służbie Liturgicznej za przygotowanie i uświetnienie naszej uroczystości.

3. W tym tygodniu przypadają następujące święta: w czwartek św. Szczepana, w piątek św. Jana Apostoła i Ewangelisty, w sobotę św. Młodzianków. Najbliższa niedziela zwana jest Niedzielą Świętej Rodziny – małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie.
W piątek o godz. 12:00 Msza św. pogrzebowa śp. Mirosława Hawrylczuka z ul. Rugiańskiej. Rodzinie zmarłego składamy chrześcijańskie wyrazy współczucia.

4. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską, czyli kolędę:
Niedziela – 29 grudnia 2019: ul. Komuny Paryskiej 2/3, 1, 1a, 46-59 oraz 4, 5, 4a
Kolędę rozpoczynamy od godz. 16:00 w soboty i niedziele od godz. 15:00. Kończymy ok. 21:00. Zaczynamy od numerów niższych, a w wieżowcach od dołu. Dzień wcześniej ministranci będą zawiadamiać o kolędzie.

5. Podobnie jak w latach poprzednich 4 stycznia o godz. 18:00 na hali Netto Arena odbędzie się koncert ewangelizacyjny i charytatywny „Betlejem w Szczecinie” pt. „Głośna Noc”. Ceny biletów wynoszą 50 zł, 60 zł i 80 zł. Zamówienia na poszczególne bilety można składać w sklepiku parafialnym.
Dostępne są już również bilety na koncert Opery na Zamku pt. „Cicha noc”, który będzie miał miejsce 4 stycznia o godz. 19:30 w naszym kościele. Bilety do nabycia w sklepiku.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego , Miłujcie się. Możemy nabyć również kalendarze parafialne.

8. Za wszystkie ofiary złożone na budowę plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Ks. Ryszard Kamiński proboszcz oraz ks. Grzegorz Podlaski