Dziś jest piątek, 27 listopad 2020. Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza

Ogłoszenia duszpasterskie 26.04.2020

III Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17:00. W sobotę o godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

4. W środę przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W piątek przypada 1 maja, a w sobotę obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w piątek i sobotę o godz. 9:00 i 18:00.

5. Zachęcamy do odmawiania różańca codziennie o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii koronowirusa. Transmisja prowadzona jest w telewizji Trwam o godz. 20:20.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.

8. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek Caritas.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz