Dziś jest wtorek, 19 styczeń 2021. Imieniny: Henryka, Mariusza

Ogłoszenia duszpasterskie 26.05.2019

VI Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe aż do piątku codziennie o godz. 17:30. W sobotę rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe, które odbywać się będą od poniedziałku do soboty po Mszach św. o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 17:30. W najbliższą sobotę wyjątkowo nabożeństwo czerwcowe będzie miało miejsce o godz. 17:30. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy również: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 do I Komunii przystąpi 34 dzieci. Zapraszamy do udziału o godz. 17:30 w Białym Tygodniu.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas IV.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w domach z Komunią św. od godz. 8:30. O godz. 17:15 połączone z nabożeństwem czerwcowym nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

5. W piątek przypada święto Nawiedzenia NMP. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00. Natomiast w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W czwartek rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

6. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Portugalii w dniach 6-15 września. Szczegóły na stronie internetowej.

7. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zaprasza na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 01.06.2019 r. o godz. 12:00 w Teatrze Letnim. W programie przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i pokazy artystyczne. Wstęp wolny.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

9. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Różańca.

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz