Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 26.12.2021

Niedziela Świętej Rodziny

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W piątek nabożeństwem i Mszą św. o godz. 18:00 sprawowaną w intencji parafian kończymy stary rok. W sobotę uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczynamy nowy rok 2022. Msze święte w tym dniu jak w każdą niedzielę.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

4. Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy na Msze św. kolędowe o godz. 16:30, które sprawowane będą w intencji parafian. Msze święte rozpoczniemy w poniedziałek 3 stycznia. Harmonogram dostępny jest w gablocie przed wejściem do kościoła i na stronie internetowej.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Małego Gościa Niedzielnego.

7. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz