Dziś jest czwartek, 4 czerwiec 2020. Imieniny: Franciszka, Karola

Ogłoszenia duszpasterskie 27.01.2019

III Niedziela zwykła

1. Kończymy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Dzisiaj odwiedzimy rodziny z ul. Komuny Paryskiej 5, 4, 4a oraz Komuny Paryskiej 59-46, 2/3, 1a, 1. Jutro uzupełnienia. Dziękuję za miłe spotkania i rozmowy a także za wszystkie ofiary złożone na potrzeby Kościoła z tej okazji. Kto chciałby jeszcze zamówić wizytę kolędową, można to uczynić dzisiaj w zakrystii.

2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30, o godz. 17:00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci. W sobotę o godz. 8:30 odwiedziny chorych w domach z Komunią Świętą, przed Mszą św. o godz. 18:00 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych

3. W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 9:00 i 18:00. Tradycyjnie poświęcimy gromnice.

4. Komunikaty Kurii Metropolitalnej.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, L’Osservatore Romano. Można jeszcze nabyć kalendarze.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnego świętowania i nowego roku, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz