Dziś jest poniedziałek, 23 maj 2022. Imieniny: Iwony, Emilii

Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę przed Mszą św. o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Dzisiaj i jutro przeżywamy rekolekcje wielkopostne, które w tym roku głosi ks. Jarosław Grybko, proboszcz z Niekłończycy. W poniedziałek Msza św. o godz. 7:00 oraz Msze z nauką rekolekcyjną o godz. 9:00 i 18:00. Spowiedź rekolekcyjna jutro o godz. 8:30 i 17:00.

3. W poniedziałek o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.

4. W środę o godz. 18:30 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

5. W czwartek o godz. 9:00 Msza św. pogrzebowa śp. Zofii Połom z ul. Stalmacha. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

6. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi o godz. 16:30. W sobotę o godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się oraz kartki świąteczne, świece i baranki na stół wielkanocny.

9. Za tydzień odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież WTZ z Gorzkowa koło Mieszkowic.

10. Nadal można przygotować Paczkę dla Ukrainy. Lista produktów jest dostępna na stronie internetowej.

11. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz