Dziś jest poniedziałek, 2 październik 2023. Imieniny: Teofila, Dionizego

Ogłoszenia duszpasterskie 27.09.2020

XXVI Niedziela zwykła

1. W czwartek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy w środę, czwartek, piątek i niedzielę o godz. 17:30, a w sobotę o 17:15. Dzieci zapraszamy szczególnie w czwartek. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30, a o godz. 17:00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci. W sobotę o godz. 8:30 odwiedziny chorych przez ks. Grzegorza. O godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

3. We wtorek przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, zapraszam na Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

4. W poniedziałek o godz. 10:00 Msza św. pogrzebowa śp. Zbigniewa Byczkowskiego z ul. Rugiańskiej, a we wtorek o godz. 9:00 śp. Mariusza Tomasza Załuskiego z ul. Tomaszowskiej. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

5. Zapraszamy dzieci na Mszę św. niedzielną o godz. 12:30, a młodzież o godz. 18:00. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie różańców. Każdego, kto chciałby śpiewać w scholi dziecięcej zapraszamy na plebanię na próby w niedziele o godz. 11:00.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz Miłujcie się. Dostępne są również miody: rzepakowy i akacjowy z Mieszkowic.

8. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek na utrzymanie placówek katolickich w Ziemi Świętej.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz