Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020. Imieniny: Lukrecji, Weroniki

Ogłoszenia duszpasterskie 28.01.2018

IV Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Dzisiaj kończymy kolędę. Dziękuje za miłe spotkania i rozmowy a także za wszystkie ofiary złożone na potrzeby Kościoła z tej okazji. Kto chciałby jeszcze zamówić wizytę kolędową, można to uczynić dzisiaj w zakrystii.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30, o godz. 17:00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci. W sobotę o godz. 8:30 odwiedziny chorych w domach z Komunią Świętą, przed Mszą św. o godz. 18:00 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

4. W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 9:00, 17:00 i 18:00. Tradycyjnie poświęcimy gromnice.

5. Dzisiaj o godz. 16:00 nasza schola MIKOŁAJOWE DZIECIAKI serdecznie zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się na statku ŁADOGA (cumującym od strony Łasztowni). Zarówno po koncercie, jak i w kiosku u p. Edka można nabyć płytę z kolędami nagranymi przez scholę.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Różańca, Anioła Stróża Są też do nabycia gromnice.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz