Dziś jest niedziela, 11 kwiecień 2021. Imieniny: Filipa, Leona

Ogłoszenia duszpasterskie 28.02.2021

II Niedziela Wielkiego Postu

1. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30. W sobotę o godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

3. W środę o godz. 17:00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z STO.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępne są również kalendarze misyjne, płyty zespołu TGD, książki o św. Józefie oraz książka Pawła Milcarka „Polska Chrześcijańska Kamienie Milowe”.

6. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka Ad Gentes na pomoc misjom katolickim.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz