Dziś jest sobota, 28 marzec 2020. Imieniny: Anieli, Renaty

Ogłoszenia duszpasterskie 29.07.2018

XVII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek Msza św. pierwszo piątkowa dla dzieci o godz. 17:00, okazja do spowiedzi od godz. od godz. 16:30. W sobotę od godz. 8:30 odwiedziny chorych w domach przez ks. wikariusza, przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

3. W środę o godz. 17:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Jadwigę Bogucką z ulicy Willowej. Pogrzeb w czwartek o godz. 12:30 w kaplicy na Cmentarzu Centralnym. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. Dzisiaj rano z sanktuarium na Os. Słonecznym wyruszyła XXXIV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Dojście do miejsca noclegu planowane jest na godz. 17:00. Jutro około godz. 8:30 pielgrzymi wyruszą ze Stargardu. Zachęcamy do dołączenia, nawet na część trasy. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej szczecinska.pl oraz na stronie naszej parafii.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Miłujcie się. W sprzedaży są również książki pt. „Jak to naprawdę z Mikołajem było” oraz miody akacjowe i lipowe z Mieszkowic.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz