Dziś jest niedziela, 4 czerwiec 2023. Imieniny: Franciszka, Karola

Ogłoszenia duszpasterskie 30.04.2023

IV Niedziela Wielkanocna

1. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17:00. W sobotę odwiedziny w domach z Komunią św. od godziny 8:30. Po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca nabożeństwo wynagradzające i zmiana tajemnic różańcowych.

3. W środę obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. 1. i 3. maja o godz. 9:00 i 18:00. W sobotę święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00.

4. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Trwajcie w miłości. Dostępne są również książki o. Augustyna Lewandowskiego pt. „Smakując życie”. W sprzedaży są cegiełki o nominałach 20, 50 i 100 zł na budowę kościoła polskiej błogosławionej Marianny Biernackiej w Grodnie.

7. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz