Dziś jest poniedziałek, 10 sierpień 2020. Imieniny: Borysa, Filomeny

Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2019

XIII Niedziela zwykła
1. Dzisiaj o godz. 17:30 kończymy nabożeństwa czerwcowe. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy również: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17:00. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 8:30. Przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmian tajemnic różańcowych.

3. W środę przypada święto św. Tomasza, Apostoła. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępny jest już tegoroczny miód wielokwiatowy z Mieszkowic.

6. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek Caritas na letni wypoczynek dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz