Dziś jest środa, 1 kwiecień 2020. Imieniny: Grażyny, Hugona

Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018

XXVI Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jutro rozpoczynamy październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci szczególnie zapraszamy we wtorki i czwartki.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30, a o godz. 17:00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci. W sobotę od 8:30 odwiedziny chorych w domach z Komunią św. Przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci rocznicowych, a we wtorek po Mszy św. wieczornej rodziców dzieci mających przystąpić do I Komunii.

4. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie ministrantów.

5. W niedzielę po Mszy św. o 18:00 spotkanie dla młodzieży.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy dzieciom różańce.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Miłujcie się. W sprzedaży są również miody akacjowe i wielokwiatowe z Mieszkowic.

9. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży oraz wsparcia wyjazdu reprezentacji młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 r.

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz