Dziś jest niedziela, 16 czerwiec 2024. Imieniny: Aliny, Justyny

Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021

IV Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 9:00, 16:30 i 18:00. Jak co roku poświęcimy gromnice.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30. W sobotę o godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

4. Zapraszamy na Msze św. kolędowe o godz. 16:30, które sprawowane będą w intencji parafian. We wtorek 2 lutego zapraszamy szczególnie parafian z ul. Ludowej oraz Rugiańskiej 10 i 12-16, w czwartek 4 lutego z ul. Rugiańskiej 29-53 i 73-76, a w sobotę 6 lutego z ul. Lubeckiego, Willowej i Stalmacha. Harmonogram na najbliższe dwa tygodnie dostępny jest w gablocie przed wejściem do kościoła i na stronie internetowej.

5. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. pogrzebowa śp. Elżbiety Dąbrowskiej z ul. Rugiańskiej, a w środę o godz. 10:00 Msza św. pogrzebowa śp. Dariusza Osińskiego z ul. Komuny Paryskiej. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

6. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Dostępne są również kalendarze misyjne, płyty zespołu TGD i książki o św. Józefie.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz