Start Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela zwykła ogłoszenia
XIX Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na XIX Niedzielę zwykłą

13 sierpnia 2017

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

 

2.      We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Prosimy o przynoszenie jutro kwiatów i ziół do przygotowania wiązanek. Wiązanki będą wykonywane w poniedziałek od godz. 9:00.

 

3.      W poniedziałek o godz. 9:30 Msza św. pogrzebowa za śp. Piotra Pikułę. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

 

4.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

5.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, W naszej rodzinie, Różańca, L’Osservatore Romano i miody oraz książkę ks. Andrzeja Krzystka o szczecińskiej katedrze.

 

6.      Dzisiaj taca przeznaczona będzie na KUL i WT US.

 

7.      Z okazji setnej rocznicy objawień fatimskich taca z 15 sierpnia przeznaczona zostanie na sfinansowanie pomnika-kolumny z figurą Matki Bożej Fatimskiej, będącej wotum dziękczynnym. Figura stanie na terenie Kurii Metropolitalnej w Szczecinie.

 

8.      Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz