Start Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela zwykła ogłoszenia
XX Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na XX Niedzielę zwykłą

20 sierpnia 2017

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

 

2.      W sobotę pożegnamy ks. Pawła, który dekretem Księdza Arcybiskupa zostaje przeniesiony do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, a powitamy księdza Grzegorza Podlaskiego.

 

3.      W sobotę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu o godz. 9:00 i 18:00.

 

4.      Organizujemy pielgrzymkę do Rokitna i Paradyża w sobotę 9.09. Koszt 50 zł.

 

5.      30 sierpnia będziemy obchodzić 30. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność”. Z tej okazji zapraszamy do katedry na Mszę św. w intencji ludzi pracy o godz. 10:00 oraz pod Bramę Główną Stoczni Szczecińskiej na modlitwę Anioł Pański o godz. 12:00.

 

6.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

7.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, W naszej rodzinie, Różańca, L’Osservatore Romano i miody oraz książkę ks. Andrzeja Krzystka o szczecińskiej katedrze.

 

8.      Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz