Start Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedziela zwykła ogłoszenia
XXI Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na XXI Niedzielę zwykłą

27 sierpnia 2017

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec. W naszej wspólnocie witamy nowego wikariusza ks. Grzegorza Podlaskiego. Życzymy owocnej pracy duszpasterskiej.

 

2.      W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17:00. W sobotę od godz. 8:30 księża odwiedzą chorych w domach z Komunią św. Przed Mszą św. o godz. 18:00 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

 

3.      Organizujemy pielgrzymkę do Rokitna i Paradyża w sobotę 9.09. Koszt 50 zł.

 

4.      Dnia 30 sierpnia będziemy obchodzić 30. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność”. Z tej okazji zapraszamy do katedry na Mszę św. w intencji ludzi pracy o godz. 10:00 oraz pod Bramę Główną Stoczni Szczecińskiej na modlitwę Anioł Pański o godz. 12:00.

 

5.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

6.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, W naszej rodzinie, Różańca, L’Osservatore Romano i miody oraz książkę ks. Andrzeja Krzystka o szczecińskiej katedrze.

 

7.      W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez nawałnicę organizowaną przez Caritas.

 

8.      Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz