Start Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela zwykła ogłoszenia
XXII Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na XXII Niedzielę zwykłą

3 września 2017

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

 

2.      Rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. W niedziele zapraszamy dzieci na Msze św. o godz. 12:30, a młodzież na godz. 18:00.

Schola młodzieżowa pragnie wznowić działalność. Chętną do śpiewania młodzież od klasy VII wzwyż zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzisiaj po Mszy św. wieczornej lub o zgłaszanie się do zakrystii do księży.

 

3.      W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne wszystkich ministrantów.

 

4.      W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy tornistry i krzyże.

 

5.      W najbliższą sobotę organizujemy pielgrzymkę do Rokitna i Paradyża. Koszt 50 zł. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie organizacyjne, podczas którego zebrane zostaną wpłaty.

 

6.      W piątek przypada święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.

 

7.      Komunikat Kurii Metropolitalnej.

 

8.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

9.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, Różańca, L’Osservatore Romano oraz miody.

 

10. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez nawałnicę organizowaną przez Caritas.

 

11. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz