Start Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela zwykła ogłoszenia
XXIII Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na XXIII Niedzielę zwykłą

10 września 2017

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

 

2.      Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny. W niedziele zapraszamy dzieci na Msze św. o godz. 12:30, a młodzież na godz. 18:00.

Schola młodzieżowa pragnie wznowić działalność. Chętną do śpiewania młodzież od klasy VII wzwyż prosimy o zgłaszanie się do zakrystii do księży. Próby odbywać się będą w niedziele o godz. 17:00 w salce na plebanii.

 

3.      Zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III. Rodziców dzieci z STO w poniedziałek po Mszy św. wieczornej, a rodziców dzieci z SP 18 zapraszamy w środę po Mszy św. wieczornej.

 

4.      Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy tornistry i krzyże.

 

5.      Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć podpisy poparcia dla projektu zmiany ustawy o planowaniu rodziny, ochrony płodu ludzkiego i warunkach przerywalności ciąży.

 

6.      W czwartek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.

 

7.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

8.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, Różańca, L’Osservatore Romano oraz miody.

 

9.      Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz