Start Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela zwykła ogłoszenia
XXIV Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na XXIV Niedzielę zwykłą

17 września 2017

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

 

2.      W poniedziałek o godz. 13:00 Msza św. pogrzebowa z ciałem za śp. Józefa Kornafel z ul. Lubeckiego. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Autokar po Mszy św. będzie podstawiony pod kościół i będzie można wrócić z cmentarza tym samym autokarem.

 

3.      W poniedziałek przypada święto św. Stanisława Kostki. Ks. proboszcz z sąsiedniej parafii zaprasza na Mszę św. odpustową o godz. 18:00. W czwartek obchodzimy święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty. Msze św. w tych dniach o godz. 7:00 i 18:00.

 

4.      Wychodząc z kościoła możemy złożyć podpis o zmianie ustawy w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Chodzi o równość w wyborach.

 

5.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

6.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, L’Osservatore Romano oraz miód parafialny.

 

7.      Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz