Start Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela zwykła ogłoszenia
XXVII Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na XXVII Niedzielę zwykłą

8 października 2017

 

1.      Trwa październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci szczególnie zapraszamy we wtorki i czwartki. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

2.      We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III.

 

3.      Zapraszamy osoby przygotowujące się do sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne: w środę kandydatów z klas VII, a w czwartek kandydatów z klas II i III GM.

 

4.      W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy książeczki dzieciom z klas III.

 

5.      Wychodząc z kościoła możemy złożyć podpis poparcia dla projektu zmiany ustawy o planowaniu rodziny, ochrony płodu ludzkiego i warunkach przerywalności ciąży.

 

6.      Komunikat Kurii Metropolitalnej.

 

7.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

8.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, L’Osservatore Romano oraz miód parafialny.

 

9.      Dzisiaj obchodzimy XVII Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz