Start Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela zwykła ogłoszenia
XXIX Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na XXIX Niedzielę zwykłą

22 października 2017

 

1.      Trwa październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci szczególnie zapraszamy we wtorki i czwartki. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

2.      W poniedziałek o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Olecha Leśniewskiego z ulicy Rugiańskiej. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

 

3.      W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas IV.

 

4.      W sobotę przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00.

 

5.      Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy książeczki dzieciom z klas III.

 

6.      Komunikat Kurii Metropolitalnej.

 

7.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

8.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, Miłujcie się, L’Osservatore Romano oraz miód parafialny. Można już wziąć kartki wypominkowe. Proszę pamiętać o dopisaniu nazwy ulicy i numeru klatki, abyśmy mogli zawiadamiać o terminie tej modlitwy.

 

9.      Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz misji w Kenii. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek Caritas na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku.

 

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz