Start Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata ogłoszenia
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Na Uroczystość
Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 

26 listopada 2017

 

1.      We wtorek o godz. 17:30 zakończymy modlitwę wypominkową. Nadal możemy wziąć kartkę na wypominki. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na wyposażenie plebanii. Terminy modlitwy wspominkowej dostępne są w gablotach i na stronie parafialnej. Dzisiaj kończymy rok kościelny, a w przyszłą niedzielę rozpoczniemy adwent. Ksiądz proboszcz ze Skolwina zaprasza na Mszę św. odpustową dzisiaj o godz. 12:00.

Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. wieczorną odmawiamy wspólnie różaniec.

 

2.      W przyszłym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30 oraz Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17:00. W sobotę od godz. 8:30 księża odwiedzą chorych w domach z Komunią św., a po Mszy św. godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca nabożeństwo wynagradzające i zmiana tajemnic różańcowych.

 

3.      We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III.

 

4.      W czwartek przypada święto św. Andrzeja, Apostoła.

 

5.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

6.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, L’Osservatore Romano.

 

7.      Dzisiaj wychodząc z kościoła możemy kupić wieńce adwentowe wykonane przez młodzież WTZ z Gorzkowa koło Mieszkowic.

 

8.      Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz