Start Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela zwykła ogłoszenia
IV Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na IV Niedzielę zwykłą

28 stycznia 2018

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

 

2.      Dzisiaj kończymy kolędę. Dziękuje za miłe spotkania i rozmowy a także za wszystkie ofiary złożone na potrzeby Kościoła z tej okazji. Kto chciałby jeszcze zamówić wizytę kolędową, można to uczynić dzisiaj w zakrystii.

 

3.      W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30, o godz. 17:00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci. W sobotę o godz. 8:30 odwiedziny chorych w domach z Komunią Świętą, przed Mszą św. o godz. 18:00 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

 

4.      W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 9:00, 17:00 i 18:00. Tradycyjnie poświęcimy gromnice.

 

5.      Dzisiaj o godz. 16:00 nasza schola MIKOŁAJOWE DZIECIAKI serdecznie zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się na statku ŁADOGA (cumującym od strony Łasztowni). Zarówno po koncercie, jak i w kiosku u p. Edka można nabyć płytę z kolędami nagranymi przez scholę.

 

6.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

7.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Różańca, Anioła Stróża Są też do nabycia gromnice.

 

8.      Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz