Start Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela zwykła ogłoszenia
VI Niedziela zwykła ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

na VI Niedzielę zwykłą

11 lutego 2018

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Miłosierdzia Bożego, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

 

2.      W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, którą rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Zapraszam na Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 16:30 i 18:00, w czasie których głowy nasze na znak wejścia w czas pokuty i umartwienia zostaną posypane popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej, a dla młodzieży o godz. 19:15. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.

 

3.      W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III, a we wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 rodziców dzieci z klas IV.

 

4.      Zapraszamy osoby mające zamiar zawrzeć w tym roku sakrament małżeństwa na spotkanie w czwartek o godz. 19:30.

 

5.      W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów.

 

6.      Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

7.      Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Różańca.

 

8.      Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz