Dziś jest środa, 26 wrzesień 2018. Imieniny: Justyny, Cypriana

Duszpasterze

Obecni duszpasterze

Obecni duszpasterze
Proboszcz

ks. mgr Ryszard Kamiński

Ks. mgr Ryszard Kamiński kanonik Kapituły Wolińskiej i proboszcz parafii pw. św. Mikołaja pochodzi z Niekłończycy k/Polic. Ukończył w 1974 r. Szkołę Podstawową w Niekłończycy, następnie uczył się w Technikum Budowlanym im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie.

Dnia 22 czerwca złożył dokumenty do Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie - Paradyżu. Od 1982 r. studiował w Szczecinie. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Księdza Biskupa Kazimierza Majdańskiego 23 grudnia 1984 r. w IV niedzielę adwentu.


Duszpasterze, którzy z nami byli

Ks. mgr Jan Gierlach (w latach 2004-2006)

Śp. Ks. mgr Przemysław Redes (w latach 2006-2007)

Ks. mgr Waldemar Woźny (25 sierpień 2007- 22 luty 2008)

Ks. mgr Waldemar Piątek (22.02.2008 - 25.08.2010)

Ks. mgr Andrzej Dernoga (25 sierpnia 2010 - 21 sierpnia 2011)

Ks. mgr Marek Gajowiecki (21 sierpnia 2011 - 23 sierpnia 2015)

Ks. mgr Paweł Półtorak (24 sierpnia 2015 - 26 sierpnia 2017)


Środa
Intencje mszalne:
07:00
+ Zofia Damps – 5 rocznica śmierci

18:00
++ Bożena – 14 rocznica śmierci, Bolesław Krysiak, zmarli rodzice z rodziny Krysiak i Świerzbińskich