Dziś jest wtorek, 25 czerwiec 2019. Imieniny: Łucji, Wilhelma

Ogłoszenia duszpasterskie 09.12.2018

II Niedziela Adwentu

1. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18:00 oraz na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. wieczorną odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy wszystkich ministrantów na spotkanie.

3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy medaliki dzieciom z klas III.

4. Podobnie jak w latach poprzednich 6 stycznia o godz. 18:00 na hali Netto Arena odbędzie się koncert ewangelizacyjny i charytatywny „Betlejem w Szczecinie”. Ceny biletów wynoszą 50 zł, 60 zł i 80 zł. Projekt wesprzeć można również poprzez zakup albumu pt. „Jak w Betlejem” w cenie 40 zł albo cegiełek o wartości 20 zł lub 50 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów, płyt i cegiełek wesprze parafialne i archidiecezjalne duszpasterstwo młodzieży. Zamówienia na poszczególne bilety oraz płyty można składać w sklepiku parafialnym.

5. Aktywna Mama zaprasza w środę o 10:00 na Zumbę dla Mam, a o godz. 11:30 na zajęcia dla seniorów. Zajęcia odbywają się w domu parafialnym.

6. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Miłujcie się. Nabyć można również kalendarze na 2019 rok oraz książka o św. Mikołaju. Dostępne są już również kartki świąteczne, świece Caritas i opłatki. W sprzedaży są również miody z Mieszkowic.

9. Dzisiaj odbywa się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z warsztatów terapii zajęciowej z Gorzkowa k. Mieszkowic.

10. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Kościoła na Wschodzie.

11. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz