Dziś jest wtorek, 21 maj 2024. Imieniny: Kryspina, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021

XXIV Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek o godz. 18:30 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z SP 18, a w środę o godz. 17:00 i 19:00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z STO.

3. We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w sobotę święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski. Msze św. w tych dniach o godz. 7:00 i 18:00.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Gościa Extra, Małego Gościa Niedzielnego, książkę „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Dostępny jest miód z Mieszkowic.

6. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek na KUL i WT US.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii, również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz