Dziś jest czwartek, 30 czerwiec 2022. Imieniny: Emilii, Lucyny

Ogłoszenia duszpasterskie 22.08.2021

XXI Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Ryszarda Dziubę z ul. Komuny Paryskiej. Rodzinie zmarłego składamy chrześcijańskie wyrazy współczucia.

3. We wtorek przypada święto św. Bartłomieja, Apostoła, Msze św. o godz. 7:00, 17:00 i 18:00. W czwartek obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.

4. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych w niedzielę 29.08 w parafii NSPJ w Kołbaczu. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13:30. Msza św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi odprawiona zostanie o godz. 15:00.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, książkę „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Dostępny jest miód z Mieszkowic.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii, również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz