Dziś jest poniedziałek, 15 sierpień 2022. Imieniny: Marii, Napoleona

Ogłoszenia duszpasterskie 25.07.2021

XVII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek o godz. 10:30 Msza św. pogrzebowa śp. Heleny Jedziniak. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. Dzisiaj święto św. Jakuba apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa – odpust w sąsiedniej parafii. Jak co roku po wszystkich Mszach św. poświęcimy pojazdy.

4. Zapraszamy na koncert naszej organistki Julity Cieślak, który odbędzie się dzisiaj o godz. 20:00 w kościele pw. św. Dominika Savio w Morzyczynie w ramach II Letniego Festiwalu Organowego.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępne są również miody.

7. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek Caritas na pomoc poszkodowanym w nawałnicach i powodziach.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz