Dziś jest poniedziałek, 25 styczeń 2021. Imieniny: Tatiany, Miłosza

Ogłoszenia duszpasterskie 27.12.2020

Niedziela Świętej Rodziny

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. O godz. 17:30 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

3. W czwartek nabożeństwem i Mszą św. o godz. 17:00 sprawowaną w intencji parafian kończymy stary rok – nie będzie Mszy św. o godz. 18:00. W piątek uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczynamy nowy rok 2020. Msze święte w tym dniu jak w każdą niedzielę. Gościć będziemy również chór Ad Dei Gloriam z Białorusi.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.

6. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz